>Terörü Lanetliyorum.

>

Ülkemin yaşadığı bu terörü lanetliyorum.
Hedefi masum insanlar olan, en çok da çocukları vuran bu teröre biri dur desin artık. İlla ki çocukları bir şekilde vuruyor. Kendisi ölmese, annesi ya da babasını kaybetmekle aynı acıyı yaşamış oluyor.
Neden! Anlamakta zorluk çekiyorum. Bilgisayarın başında yazacak sözleri bulmakta zorlanıyorum. Söylenmesi gereken o kadar söz olduğu halde , hangisinin içimdeki duyguları tam anlamıyla anlatacağını bulamıyorum .Gazeteyi ve televizyonu görmek istemiyorum.
Yaşamak hakkını ellerinden aldıkları insanların görüntüleri ömürleri boyunca kabusları olsun diyorum.
Güzel ülkemin bunları hak etmediğini düşünüyorum. Bizi bunlarla yıldıramayacaklarını, ülkemizden asla bir tek kişi kalana kadar vazgeçmeyeceğimizi bilmelerini istiyorum.
İnsanoğlunun yaşam hakkının elinden alan terörü lanetliyorum.
Unutmasınlar ki, bir gün onlar da oluşturdukları kan gölünde kendileri ,finansörleri son çırpınışlarını vereceklerdir.
Tüm ülkeme baş sağlığı, yaşamlarını kaybedenlere Allah’dan rahmet diliyorum.
Reklamlar

12 thoughts on “>Terörü Lanetliyorum.

  1. >sana katılıyorum canım.. yapılmak istenen yapılan çok kötü bişey. ölenlere allahtan rahmet diliyorum yaralılara da geçmiş olsun diyorum. İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı … lanet olsun..

  2. >slm. ben de sana katılıyorum.Akşam ailecek gezintiye çıkmış o insanların günahı ne, nedir bu düşmanlık anlam veremiyorum. Oraya bakıyorum düşmanlık buraya bakıyorum düşmanlık.Ortalık kötü.insan dışarı çıkmaya korkuyor.Allah ölenlerin ailelerine sabır versin.Diyecek bir şey bulamıyorum.Gelecek günlerin güzel ve kardeşçe geçmesi dileğiyle,sevgiler arkadaşım.

  3. >Sözlerine yürekten katılıyorum.Vicdanını,insanlığını kaybetmiş hainleri Allah bildiği gibi yapsın!Dediğin gibi en çok da çocukların günahı ne..sevgiler..

  4. >Sevgili caferose,güzel dileklerine katılmamak mümkün mü? Ben inanıyorum.Ne yaparlarsa yapsın.Bizi birbirimize düşman yapamayacaklar.Birbirimizi sevmeye devam edeceğiz.Sevgiyla kal.

  5. >Sevgili Tuğba,benim de en çok takıldığım konu çocuklar.Nasıl kıyarlar. Bunu anlamış değilim.Allah hepimizin çocuklarını korusun.Sevgiyle kal.

  6. >Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakisiniz kadar güzel, umudunuz yarin kadar yakin, yarininiz askiniz kadar mutlu, askiniz Miraç kadar mukaddes, dualariniz istediginiz gibi makbul olsun.teröre hayır diyoruz ama olmuyor.allahım hakkımızda hayırlısını versin kardeşim.hayırlı geceler sana

  7. >Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, kandiliniz kutlu olsun.Bu mübarek gecenin yüzüsuyu hürmetine ALLAH terör lanetini üzerimizden kaldırsın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s